Centrum Biznesowe PRIME Park znajduje się przy węźle komunikacyjnym autostrady A1 tuż przy Drodze Krajowej nr 11 w kierunku Poznania 2 km od centrum Bytomia. W skład Centrum wchodzi pięciokondygnacyjny biurowiec oraz Centrum Konferencyjne znajdujące się w sąsiedztwie obiektu.

Na terenie biurowca znajdują się wykończone są w wysokim standardzie powierzchnie biurowe. Każde z nich posiada sieć telefoniczną, niezależną sieć IT oraz klimatyzację. W części parterowej biurowca znajduje się całodobowa recepcja ze stanowiskiem dozoru i monitoringu.

W centralnej części Centrum Biznesowego PRIME Park zlokalizowane jest Centrum Konferencyjne oferujące pięć nowoczesnych sal konferencyjno- szkoleniowych. Sale świetnie nadają się do organizacji szkolenia, konferencji lub większego eventu – nawet do 500 osób. Ponad to istnieje możliwość organizacji eventów połączonych z noclegami dla gości dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu z Hotelu Bytom PRIME oraz Twojego HOSTELU Bytom.

Na terenie Kompleksu znajduje się również przestronny parking na ponad 200 miejsc w tym również dla autokarów i minibusów.

folder opal

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji i odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie.

Kreator formularzy by JoomlaShine

Zapraszamy do kontaktu w sprawie wynajmu biur i sal konferencyjnych
500 788 500

 

PRIME Park
- Centrum Biznesowe -

 

ul. Strzelców Bytomskich 87b
41-914 Bytom

tel. 32 788 99 00
opal@opal.pl Właścicielem i zarządcą Centrum Biznsowego PRIME Park jest Grupa OPAL. 


MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.
ul. Opolska 22
40-084 Katowice

www.OPAL.pl